Breziya Yatak Sektörü, IBIA Expo’da Olacak | Ibia Expo

HABERLER

Breziya Yatak Sektörü, IBIA Expo’da Olacak

01 Nisan 20242 okuma

Breziya’da merkezli Abicol , devlet kurumlarıyla ilişkileri güçlendirmek, sürdürülebilir uygulamaları teşvik etmek ve sektörün gelişimine fırsatlar sağlamak amacıyla sektördeki üreticileri bir araya getirmek amacıyla kurulan ilk yatak sektörü derneğidir.  2011 yılında kuruldu ve kurucusu ve ilk başkanı Felix Raposo’dur . Bugün, Başkan Brezilya Yatak Endüstrisi Birliği'nin başkanlığını Rodrigo Miguel de Melo yapmaktadır.

ABICOL'ün IBIA Expo ile yapmış olduğu işbirliği protokolü ile Fuar katılımcıları Brezilya pazarına doğru ve kolay ulaşım için etkin tanıtım çalışmalarından faydalanabilecek. ABICOL Başkanı Rodrigo Miguel de Melo işbirliğine ilişkin yapmış olduğu açıklamalarında ‘’IBIA EXPO  Yatak Yan Sanayi ve Teknolojileri Fuarı'na katılımımıza sağladığınız değerli katkılar için en içten teşekkürlerimizi sunarız. Sağladığınız destek, İstanbul'daki bu önemli etkinliğin bir parçası olmamız için çok önemliydi.

IBIA Expo'ya katılımımızı değerlendirirken, sektör liderleriyle etkileşimde bulunmanın, en yeni teknolojileri keşfetmenin ve stratejik bağlantılar kurmanın ölçülemez değerinin farkındayız. Bu nedenle, Brezilyalı yatak üreticilerinden oluşan bir heyetin IBIA Expo 2024'e katılımını sağlamak üzere hazırlıklara başlamakla ilgilendiğimizi ifade etmek isteriz. Bize öyle geliyor ki bu fuar bilgi paylaşımı, yenilikçiliğin teşvik edilmesi ve iş ağlarımızın uluslararası alanda genişletilmesi için ideal bir ortam sunuyor.

Bu girişimi sürdürmek için belirli ayrıntıları ve potansiyel eylem planlarını görüşmek istiyoruz. Birlikte çalışarak Brezilyalıların IBIA Expo 2024'e katılımını daha da büyük bir başarıya dönüştürebileceğimizden eminiz.

ABICOL'ün IBIA Expo'ya başarılı bir şekilde katılmasına vesile olan özveri ve desteğiniz için bir kez daha şükranlarımızı sunarız. Gelecekte tekrar işbirliği yapma ve sektörümüz için değerli deneyimler yaratma fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz.’’dediİlgili Haberler
29 Eylül 20231 okuma

Dünya Yatak Sektörü İstanbul'da Buluştu

18 Ağustos 20221 okuma

IBIA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler, Bloomberg HT Kanalı İş Dünyası Programı’nın canlı yayın konuğu.

IBIA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler BloombergHT İş Dünyası programında; Küresel belirsizliklerin arttığı dönemde yatak yan sanayi sektörünün finansman erişimini değerlendirdi.